Penzion Pod Hořicí

Penzion leží v malebné pošumavské krajině, v klidném, čistém a zdravém prostředí, daleko od průmyslových center. Ne náhodou je tato část Šumavy považována za "vzdušné lázně". Ubytovací zařízení nabízí prostorné pokoje dvoulůžkové se sociálním zařízením, nebo čtyřlůžkové se společným sociálním zařízením na patře. Budova je převážně bezbariérově upravena, jsou v ní čtyři společenské místnosti s televizí, tělocvična, sauna, rehabilitační zařízení s koupelemi a masážemi, jídelna a bufet.
Zařízení bylo původně vybudováno jako škola v přírodě a tomuto účelu může sloužit i nyní, společenské místnosti lze využít jako učebny.
Hned za hotelem začíná lesopark vhodný k procházkám a odpočinku. V okolí je množství lesů s bohatstvím borůvek a hub. V zimním období jsou přímo u hotelu vhodné plochy pro sáňkování a bruslení.

Z obce je možné podnikat výlety do známých turistických center Šumavy, popřípadě na nedaleký hrad Kašperk (cca 12 km) či Rabí (cca 14 km).

Nejbližsí zdravotní středisko se nachází v sousední obci Strašín (5 km) s dobrým autobusovým spojením, pro méně pohyblivé osoby ordinuje lékař přímo v Soběšicích jedenkrát za dva týdny.

Stravování – plná penze – má charakter domácí kuchyně. Jídelna dokáže zajistit i dietní stravu. Pro ubytované je zavedena možnost pitného režimu formou slazeného i neslazeného čaje.

CENÍK pro rok 2012
Pro děti se poskytuje sleva dle věku a požadavku množství stravy.
Při mimořádných podmínkách (např. větší skupiny) lze stanovit ceny dohodou!
Kontakt:
Telefon:
Fax:
Adresa:

Blažena Pašavová nebo Ivana Kučerová
724 028 664, 376 547 721, 376 547 722
376 547 715
Obchodní družstvo Soběšice, Soběšice 166, 342 01 Sušice